ŞARKI SÖZÜ ARA

Irmak Arıcı

Sanatçının fotoğrafı

1996 yılının Temmuz ayında aslen Çankırı’da dünyaya gelen güzel sanatçı Irmak Arıcı Aslan burcudur. Boyu 1.68 cm, kilosu ise 52’dir. Medya da ve tüm kaynaklarda Çankırı’da doğduğu yazsa da bir röportaj’da aslen İzmir’li olduğunu belirtmiştir. Veteriner Fakültesi mezunu başarılı isim aslında veteriner hekim olduğunu, ancak müzisyenliğin kendisi için beni ben gibi hissettiriyor düşüncesiyle büyük bir zevkle yaptığını dile getirmiştir. Milyonlarca insanın duygularına ve gönüllerine misafir olmanın gurur verdiğini belirtmiştir.

Samimiyet ve gönül güzelliğini her zaman hayatının ilk planında tutan Arıcı, hayatını da vefa üzerine kurmuş ve hiç bir zaman affedemeyeceği şeylerin vefasızlık, nankörlük ve iftira olduğunu aktarmıştır.

Youtube sitesine kendisine ait beste ve sözü ile yüklediği parça “gece gibi gönlün” ile büyük bir çıkış yakalamıştır. 4 günde 9,7 Mn görüntüleme den fazla izlenme sayısına ulaşmıştır. Gece Gölgenin Rahatına Bak videosu son duruma göre 9,7 Milyon’un üzerinde izlenmiştir.

En son Mustafa Ceceli ile birlikte seslendirdiği Mühür isimli şarkısı ise 40 Milyon’a yakın izlenme elde etti. Mühür şarkısını büyük bir ihanet haberinin üzerinde dakikalar içinde yazmıştır. Yaşadıklarını besteleri ile dışa vuran Irmak Arıcı’nın 100’ü aşkın bestesi vardır ve hepsini de tek bir adama yazmıştır.

Özel Arama
Sıralama ölçütü:
Relevance
Relevance
Date
Web
 
 
 

Bunları Da Dinlemek İsteyebilirsiniz

Sosyal Medya