ŞARKI SÖZÜ ARA

CEZA yeni single’ı “BEATCOIN”

Rap müziğin yıldızı CEZA yeni single’ı “BEATCOIN” ED Müzik etiketiyle şimdi tüm dijital platformlarda!

03.01.2020 - Görüntülenme: 245
Haber resmi
Yayınlandığı andan itibaren müzikseverlerden tam not alan BEATCOIN;

Youtube’da trend videolar listesinde #1 numarada,

iTunes’da en çok indirilen parçalarda #1numarada,

Spotify Türkçe Rap listesinin kapağında ve açılış şarkısı alan BEATCOIN, Twitter’da da trend topic listesinde..

BEATCOIN, rapteki modern flow ve ryhmlara sahip. Yıllar geçse de değerlenecek ve akıllarda kalacak bir şarkı niteliğinde olan bu parça adını BEATCOIN’den alıyor.  Sözü Ceza’ya bestesi RokaBeat’e ait olan BEATCOIN’in video klibi de parçayla aynı anda sanatçının Youtube kanalında yayında.

Konserlerine ara vermeden yurtiçi ve yurtdışında dinleyicileriyle buluşmaya devam sanatçı, sevilen parçalarıyla halen müzik listelerinin ilk 10 listesinde.

Bir döngü içinde birbirilerini arayan insanların hikayesini anlatan klipte renkler, sembolik anlatım ögesi olarak kullanıldı ve her bir gruba özel kostüm tasarımı yapıldı. Klibin tüm kostüm tasarımı ve Ceza’nın özel kostümü Gizem Öztulca tarafından tasarlandı.

 

100’e yakın figüran ve eski Galatasaray Üniversitesi Tiyatro Topluluğu üyeleri olan 8 profesyonel oyuncu rol aldı. Projenin karakter yaratımını ve oyunculuk koçluğunu İpek Ural ve Doğa Nalbantoğlu üstlendi. Çekimleri Kemerburgaz ormanlarında gerçekleşen klibin, sık ağaçlardan oluşan ormanını aydınlatmak ve atmosfer oluşturmak için farklı yöntemler kullanıldı.

Rap müziğin gerçek ruhunu yansıtan bir parça olan Beatcoin’in video klibinin

yönetmenliğini Ali Demirel, yapımcılığını Hazer Baycan ve Tuncer Şentürk, görüntü yönetmenliğini Akın Çetin ve sanat yönetmenliğini Kaan Güreşçi, yapımını ise Kala Film üstlendi.
Özel Arama
Sıralama ölçütü:
Relevance
Relevance
Date
Web
 
 
 

Sosyal Medya