ŞARKI SÖZÜ ARA

Emir Taha

Sanatçının fotoğrafı

1 Ocak 2001 yılında Ankara’da doğan Emir Taha, şu an 19 yaşında.
Şu an İngiltere’de yaşayan genç müzisyen Emir Taha, 2017 yılında yaptığı Adele coverı ile ünlenmeye başladı. Özellikle Starboy parçasına yaptığı cover çalışması ile müzikseverler tarafından daha bir sevilen Emir Taha, çocukluğundan itibaren belli bir süre Kanada’da yaşadı. Sonrasında hayatı Ankara’da devam ederken, daha fazla müzikle uğraşmaya karar verdi. Küçük yaşlarından beri müzik ve bunun yanında film yapımcılığına büyük ilgi duyuyordu. Aynı zamanda basketbol oynuyor ve sualtı dalış öğretmenidir.

Kısaca on parmağında on marifet olan bu gencecik gururumuz Emir Taha, müzik çalışmalarına bu sıralar İngiltere’de devam ediyor. Emir Taha bu yıl ilk defa kendi şarkısını yayınlayarak, “Kendine Gel” diyen genç müzik adamı, artık müzik piyasasında adını duyurmaya hazır..

Mayıs ayının sonunda ise ikinci parçasını tüm dijital müzik platformlarında yayınlayan Emir Taha, ‘Huyu Suyu” adlı şarkısı çok sevildi..

Kendine ait olan iki şarkı yayınladıktan sonra aynı albümden üçüncü parçasını hız kesmeden yayınlayan Emir Taha, kendine has tarzı ile konuşulmaya başlandı: “7Cigs” yani “7 Sigara” da çok beğenildi..

Geçtiğimiz haftalarda ise “Cold” ve “Faydası Yok” parçaları yayına girerken, Emir Taha, dünyaca tanınan bir ünlü oldu. İngilizce – Türkçe karışımı yaptığı parçalarla özgünlüğüne farklı bir renk katan müzisyen Emir Taha, Spotify keşfedilenlerinde zirvede yer alıyor.

Özel Arama
Sıralama ölçütü:
Relevance
Relevance
Date
Web
 
 
 

Bunları Da Dinlemek İsteyebilirsiniz

Sanatçının Popüler Şarkıları

Sosyal Medya